Recepty Předkrmy Studené Veselé párty lodičky se sýrem, šunkou a zeleninou

Ingredience

3 celozrnné rohlíky

20 dkg šunky

1 červená paprika

6 cherry rajčátek

20 dkg tvrdého sýra

10 dkg másla

bazalka

barevná párátka na jednohubky

barevné kousky látky

lepidlo

Postup přípravy

1

Připravíme si párátka, na které vždy u vrcholu nalepíme kousek látky tak, aby připomínala vlajku. Lepidlo necháme uschnout.

2

Šunku si nakrájíme na menší kousky, papriku taktéž, rajčátka na čtvrtky, sýr na trojúhelníky a rohlíky na kolečka.

3

Kolečka rohlíků vždy pomažeme máslem, naskládáme na něj šunku a na párátko napíchneme kousek papriky či cherry rajčátka a trojúhelník sýru. Lodičky dozdobíme lístky bazalky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8