Recepty Hlavní jídla S masem Videorecept: hot dog pro děti i dospělé!

Ingredience

4 klobásy (grilovací)
4 plátky anglické slaniny
4 plátky čedaru
4 bagety (malé)
kečup
plnotučná hořčice

Popis

Tip: Použijte dresinky dle chuti, přidejte chilli nebo čerstvé bylinky!

Postup přípravy

1

Jednoduše ogrilujeme oblíbené párky či klobásy, z každé strany asi 5 minut.

2

Slaninu grilujeme z obou stran na alu táccích, díky kterým se krásně opeče, ale nespálí. Jakmile je téměř hotová, poklademe na ni ještě na grilu plátky cheddaru.

3

Housky nakrojíme a necháme opéct asi 1 minutu. Spodní část dochutíme kečupem a hořčicí. Přidáme klobásku a křupavou slaninu s cheddarem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8