Recepty Polévky Zeleninová polévka z kotlíku

Ingredience

2 kostky zeleninového bujónu
1 cibule
1 mrkev
1 petrželka
2 hrsti květáku (rozdělené na menší růžičky)
5 brambor
jarní cibule
mletý černý pepř
sůl

Popis

TIP: Výhodou zeleninové polévky je, že si ji můžete uvařit z jakékoliv zeleniny, kterou jste si vzali. Můžete tedy použít i pórek, kedlubnu nebo brokolici.

Postup přípravy

1

Do kotlíku dáme trochu oleje. Cibuli nakrájíme na kostičky a osmažíme na oleji. Kořenovou zeleninu oloupeme a nakrájíme na kostičky. Přidáme ji k cibuli a lehce osmažíme, aby pustila šťávu a chuť.

2

Brambory nakrájíme na kostičky a vložíme do kotlíku společně s růžičkami květáku. Vše zalijeme vodou a vaříme do měkka. Polévku ochutíme bujónem, pepřem a solí.

3

Jakmile je veškerá zelenina měkká, přidáme nakrájenou jarní cibulku a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4