Recepty Saláty Bramborový salát s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

400 g brambor

3 kyselé okurky

1 červená cibule

1 lžíce dijonské hořčice

2 lžíce bílého jogurtu s nízkým obsahem laktózy

2 lžíce majonézy

sůl

pepř

Popis

TIP: Množství jogurtu a majonézy si můžete upravovat podle sebe. Záleží na tom, jak vám salát více chutná. S hořčicí to ale nepřežeňte, je dost ostrá.

Postup přípravy

1

Brambory si uvaříme, necháme vychladnout a oloupeme je. Pokrájíme je na menší kousky a vložíme do mísy. Stejně pokrájíme i okurku a červenou cibuli. Vše řádně promícháme.

2

Zvlášť si spojíme hořčici, jogurt a majonézu. Zálivku opatrně přimícháme k základu na bramborový salát. Nakonec dochutíme solí a pepřem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4