Recepty Nápoje Nealkoholické Domácí zázvorový čaj

Ingredience

2 l vody

7 lžic strouhaného zázvoru

6 ks hřebíčku

2 celé skořice

1 citron

med podle chuti

Na ozdobu

plátky zázvoru

plátky citronu

Postup přípravy

1

Zázvor oloupeme. Vezmeme si na pomoc obyčejnou kávovou lžičku, se kterou se zázvor snadno oloupe. Zázvor nastrouháme na jemno.

2

Citron rozpůlíme a vymačkáme z něj šťávu. Vodu přivedeme k varu. Do konvice na čaj nalijeme citronovou šťávu, vhodíme hřebíček, skořici a strouhaný zázvor.

3

Suroviny zalijeme horkou vodou a necháme louhovat asi 5 minut. Podle chuti čaj osladíme medem a podáváme s plátkem citronu a zázvoru.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8