Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Frittata di cipolla (frittata s cibulí)

Ingredience

1 cibule
1 lžička vepřového sádla
2 vejce
½ hrsti strouhaného parmazánu
sůl

Postup přípravy

1

Cibuli dáme minimálně na 1 hodinu odpočinout do vody. Poté ji vyndáme a osušíme utěrkou. Nakrájíme ji nejdříve na půlku a poté na širší půlkolečka, cca 0,5 cm.

2

V misce si rozmícháme vejce a sýr. Směs lehce osolíme, ale ne moc, sýr je sám o sobě slaný.

3

Rozpustíme si na pánvi sádlo a dozlatova osmahneme cibuli. Přidáme vejce a smažíme na mírném ohni.

4

Jakmile se zespodu vytvoří pevný opečený povrch, pomocí talíře frittatu otočíme na druhou stranu. Nyní stačí už jen pár minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8