Recepty Hlavní jídla Ryby Grilované makrely s bylinkami

Ingredience

4 makrely (menší)
4 snítky čerstvého rozmarýnu
4 snítky tymiánu
1 citron
4 stroužky česneku
10 lžic olivového oleje
mořská sůl
červený pepř

Popis

TIP 1: Jako přílohu doporučujeme zvolit grilované brambory připravené v alobalu.
TIP 2: Místo alobalu můžete použít speciální rošt na ryby.

Postup přípravy

1

Makrely očistíme a osolíme je mořskou solí. Větvičky rozmarýnu i tymiánu otrháme a nakrájíme na jemno. Část si odložíme stranou.

2

V misce smícháme olivový olej a nasekané čerstvé bylinky. Přidáme lisovaný česnek, šťávu z jednoho citronu a čerstvý červený pepř. Marinádu zamícháme.

3

Vnitřek ryby potřeme ochuceným olejem a naplníme bylinkami. Ryby grilujeme nejlépe na vrstvě alobalu a během grilování je potíráme ochuceným olejem. Grilujeme 10 minut z každé strany.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8