Recepty Hlavní jídla Ryby Grilovaný špíz z lososa, limetky a slaniny

Ingredience

600 g filetů z lososa

2 lžíce hladké mouky

2 lžíce extra panenského olivového oleje

čerstvý koriandr

5 stroužků česneku

4 limetky

200 g slaniny na plátky

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Filety z lososa nakrájíme na kostičky. Osolíme je a opepříme, lehce obalíme v hladké mouce.

2

V misce smícháme olivový olej s nasekaným koriandrem, prolisovaným česnekem a šťávou z jedné limetky. Ostatní limetky nakrájíme na měsíčky.

3

Připravíme si plátky slaniny a s lososem a limetkami je napichujeme na špíz. Grilujeme dozlatova ze všech stran, asi 6 minut. Při grilování potíráme marinádou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8