Recepty Dětská jídla První dětská jídla Jablečná přesnídávka s mrkví

Ingredience

600 g jablek

100 ml vody

5 menších mrkví

3 lžičky skořice

cukr podle chuti

Postup přípravy

1

Jablka oloupeme a nakrájíme na kostičky. Mrkev oloupeme a nakrájíme na plátky. Mrkev dáme vařit do vroucí vody.

2

Nakrájená jablka zalijeme 100 ml vody a přivedeme k varu. Vaříme je do měkka. Jablka vaříme odděleně od mrkve. Vody nesmí být příliš mnoho, aby nám v ní jablka neplavala. Pokud se během vaření voda vypaří, podle potřeby ji doplňte.

3

Hotovou mrkev zcedíme a přidáme k jablkům. Jablka i mrkev rozmixujeme přímo ve vodě. Přesnídávku podle chuti osladíme a přidáme skořici.

4

Přesnídávku naplníme do sklenic a sterilizujeme je 20 minut na 85 °C.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4