Recepty Hlavní jídla S masem Kachna, kuře, knedlík, špenát, zelí

Ingredience

kachna

koření na čínu

Knedlík

1 kg brambor

1 vejce

½ kg hrubé mouky (popř. solamyl)

sůl

Zelí

červené zelí

bílé balsamico

cibule

olej

sůl

cukr

kmín

1 lžíce hladké mouky

Špenát

cibule

olej

mražený špenát

1 lžíce hladké mouky

mléko

vejce

sůl

2 stroužek česneku

Postup přípravy

1

Kachnu rozpůlit, osolit vně i vnitřně, okořenit kořením na drůbež, podlít a dát péct na 150°C 4,5 hodiny. Po dvou a půl hodinách ke kachně vložíme stejně upravené kuře.

2

Vychladlé uvařené a oloupané brambory nastrouhat, přidat sůl, vejce, hrubou mouku a vytvořit šišku nelepivého těsta. Pokud těsto lepí, obalit ho v solamylu. Šišku uvařit v utěrce na páře (20 min.).

3

Cibulku orestovat dorůžova, na ni sterilované zelí, cukr, kmín a sůl. Když je měkké, zahustit vodou a moukou.

4

Najemno nakrájenou zpěněnou cibulku zaprášit hladkou moukou, na ni dát špenát, rozředit mlékem či smetanou, přidat sůl, vejce a na konci utřený česnek.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8