Recepty Hlavní jídla S masem Marinovaná krkovice na grilu s lehkým salátkem

Ingredience

4 plátky vepřové krkovice (marinované)
8 rajčat (keříkových)
1 bílá cibule (velká)
220 g čerstvé salátové směsi
100 g polníčku
1 citron
2 lžíce olivového oleje
1 kousek vepřového sádla (nebo špeku)
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Před grilováním necháme maso 2 hodiny mimo lednici při pokojové teplotě. Není třeba jej nijak naklepávat ani kořenit, plátky jsou již ochuceny a připraveny ke grilování.

2

Mřížku rozpáleného grilu potřeme kouskem špeku, aby se maso nepřichytávalo.

3

Plátky grilujeme nad silně rozžhavenými uhlíky 6 minut z jedné strany, poté je obrátíme a necháme grilovat další 6 minut z druhé strany.

4

Hotovou krkovici dáme mimo gril a necháme pár minut odpočinout.

5

Mezitím si připravíme salát: rajčata a cibuli nakrájíme a smícháme v míse spolu se salátem a polníčkem. Vše dochutíme olivovým olejem, solí a pepřem.

6

Na talíře servírujeme salátek, na který pokládáme plátky krkovice. Dle chuti můžeme maso zakapat olivovým olejem a citronovou šťávou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8