Recepty Dezerty Nepečené Nepečené čokoládové řezy s kousky sušenek

Ingredience

800 ml vody
5 lžic moučkového cukru
1 balení vanilkového cukru
250 g másla
200 g hořké čokolády (vysokoprocentní)
800 g máslových sušenek
Na polevu
500 ml smetany ke šlehání
200 g hořké čokolády

Postup přípravy

1

Nejprve zahřejme vodu, postupně do ní přidáme moučkový cukr, vanilkový cukr a necháme je rozpustit. Poté pomalu přidáme máslo nakrájené na menší kousky a nalámanou čokoládu. Když máme vše rozpuštěné, dáme hrnec stranou.

2

Nyní si vezmeme nalámané sušenky a přidáme je do ještě horké čokoládové hmoty. Vzniklou směs navrstvíme do formy a uhladíme. Necháme vychladnout a mezitím si ohřejeme smetanu.

3

Až bude ohřátá, odstavíme ji a přidáme na kousky nalámanou čokoládu na polevu. Tu mícháním ve smetaně rozpustíme a necháme chvilku vychladnout.

4

Připravenou polevu nalijeme na vychlazenou směs ve formě a necháme ztuhnout při pokojové teplotě.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8