Pražené vločky s bílým jogurtem, kustovnicí a jahodami

Ingredience

150 g ovesných vloček

2 lžíce medu

2 lžíce sezamového oleje (může být i jiný rostlinný)

50 g pokrájených ořechů

70 g kustovnice čínské

500 g bílého jogurtu

200 g jahod

Popis

TIP: Místo jahod použijte jiné sezónní ovoce. V zimě například banány, v létě lesní směs.

Postup přípravy

1

Na pánev dáme olej a med. Směs zahříváme, dokud nezačne pěnit. V tuto chvíli do ní vsypeme vločky a ořechy. Za stálého míchání je pražíme do zlatova. Poté vločky vysypeme na talíř a necháme je vychladnout.

2

A můžeme se pustit do servírování. Vločky vsypeme vždy na samé dno misky. Je lepší použít průhlednou, ať jsou vrstvy pěkně viditelné. Na pražené vločky nandáme bílý jogurt a vrch zasypeme vločkami, kustovnicí a pokrájenými jahodami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8