Recepty Dezerty Sypaný koláč s ovocem

Ingredience

1 hrneček mouka polohrubá

cukr krupice

prášek do pečiva

Náplň

500 g měkkého tvarohu

1 kelímek zakysané smetany

1 puding (vanilkový)

150 ml mléka

1 vejce

cukr krupice

ovoce (podla potřeby)

Postup přípravy

1

Nejprve si připravíme náplň. Smícháme tvaroh s mlékem, cukrem a zakysanou smetanou. Pak do tvarohu vyklepneme vejce a vmícháme pudink.

2

Poté přejdeme k přípravě drobenky. Smícháme všechny sypké ingredience, které zalijeme roztopeným máslem a promícháme, aby nám vznikla sypká směs.

3

Nakonec do kulaté formy dáme vrstvu drobenky (polovinu), na to dáme všechen tvaroh, posypeme jej ovocem a nahoru vsypeme zbylou drobenku. Pečeme asi na 180°C asi 45 min, dokud nám koláč nezezlátne.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8