Recepty Hlavní jídla Sýrové karbanátky

Ingredience

250 g mletého hovězího masa
2 ks vejce
30 g eidamu
strouhanka
hladká mouka
sůl
slunečnicový olej
brusinky (ve sklenici)

Postup přípravy

1

Do mísy dáme mleté maso, vejce, sýr, sůl, pepř. Vše zamícháme a obalíme v trojobalu, tzn. v mouce, vajíčku a strouhance. Poté vložíme na rozpálenou pánev a poměrně dlouho smažíme – dokud nebude maso hotové (nesmí být uvnitř červené!). Hotové karbanátky podáváme s brusinkami. Je to opravdu výborné.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8