Topinky s houbovou směsí

Ingredience

6 plátků chleba (staršího)
1 stroužek česneku
slunečnicový olej
Na houbovou směs
600 g houbové směsi
4 ks sušených rajčat v oleji
1 lžička kmínu
1 vejce
1 cibule
1 ks jarní cibule
1 svazek čerstvé pažitky
máslo
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Houby důkladně očistíme a opláchneme. Necháme je okapat. Od každého druhu si odložíme jednu houbu stranou. Zbytek hub nakrájíme na drobno.

2

Cibuli oloupeme a nakrájíme na drobno. Osmažíme ji na másle a přidáme pokrájené houby. Směs ochutíme nakrájenou pažitkou, kmínem, solí a pepřem. Houby podlijeme trochou vody a dusíme do měkka.

3

Jakmile jsou houby měkké, rozšleháme v misce vajíčko, osolíme ho a vmícháme do houbové směsi. Sušena rajčata a jarní cibulku nakrájíme na drobno a nasypeme do vajíček, vše zamícháme.

4

Houby, které jsme si na začátku odložili stranou, nakrájíme na plátky a osmažíme je na másle společně s chlebem.

5

Topinky potřeme stroužkem česneku, poklademe na ně houbovou směs a ozdobíme plátky hub.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8