Recepty Hlavní jídla S masem Vepřové na houbách

Ingredience

500 g vepřové plece
2 ks cibule
sůl
smetana na vaření
1 lžíce hladké mouky
žampióny (čerstvý)
zeleninový bujón
celý kmín
vepřové sádlo
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Na sádle zpěníme cibuli, necháme přismahnout dorůžova, vhodíme maso nakrájené na kostky, osolíme, opepříme, okmínujeme, přidáme masox, podlijeme a dusíme. Jakmile je maso měkčí, přidáme houby a povaříme asi 10 minut. Zahustíme smetanou s rozmíchanou moukou. Podáváme s knedlíkem nebo těstovinami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8