Recepty Hlavní jídla S masem Základní boloňská omáčka na těstoviny

Ingredience

300 g libového vepřového masa

70 g rajského protlaku

1 stroužek česneku

cibule

3 lžíce rostlinného oleje

špetka pepře

sůl

Postup přípravy

1

Cibulku si nakrájíme na drobno a osmahneme na rozpáleném oleji dozlatova. Vepřové maso si nakrájíme na tenčí plátky, přidáme na pánev k cibulce a chvíli společně restujeme.

2

Poté přidáme prolisovaný stroužek česneku a rajský protlak. Masovou směs dusíme do měkka, přičemž ji podléváme vodou, případně vývarem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8