Recepty Nápoje Nealkoholické Zázvorový čaj k nastartování imunity

Ingredience

1 kořen zázvoru (2 cm dlouhý kousek)
1 citron (1 plátek)
1 lžička medu

Popis

TIP: Dávejte si pozor, kolik zázvoru přidáváte do čaje i do jiných pokrmů. Na jazyku sice může působit nevinně, ale uvnitř organismu může až přespříliš zahřát.

Postup přípravy

1

Zázvor si oloupeme a nastrouháme na jemném struhadle. V hrníčku ho zalijeme horkou vodou a přikrytý necháme 5 minut louhovat.

2

Po uplynulé době vložíme do čaje plátek citrónu a dochutíme medem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8