Zdravý životní styl Relax Společné fandění s kamarády? No jasně!

Místo: je-li to možné, uspořádejte párty venku!

Pořídit si obrovský televizor na terasu nebo kvalitní projektor (navíc s promítacím plátnem) do zahrady není levná záležitost, ale v době takových velkých událostí je mnoho prodejních akcí anebo si můžete zařízení jen vypůjčit. Sledování přenosů na rozměrné obrazovce nebo promítacím plátně bude pro přátele skvělým zážitkem: na lavičkách nebo jen tak v trávě na dekách s polštáři si každý najde pohodlné místo ke sledování sportovních zápasů. Nezapomeňte na ozvučení! Pokud vytvoříte ten správný prostorový efekt, bude dojem ze sledování mnohem intenzivnější! (Jasně že reproduktory asi několikrát překřičíte, ale nyní alespoň sousedi nebudou mít námitky, protože přece křičí taky…)

Nápoje: alkoholické a nealkoholické, studené osvěžení!

V každém případě nechte vychladit dostatečné množství piva, vína a také sodovky nebo minerální vody! Připravte domácí mátovou a citrusovou nebo bezovou a levandulovou limonádu, a také třeba 100% jablečnou šťávu (bez obsahu cukru), ze které můžete připravit skvělý jablečný střik. Z brusinkové, hroznové, pomerančové šťávy nebo čerstvého ovoce můžete připravit vynikající sangrii bez alkoholu a nezapomeňte ani na nádobu s kostkami ledu. Abyste chránili životní prostředí, používejte skleněné nebo papírové skleničky.

Občerstvení: pamlsky k pivu!

Chcete na stůl vykouzlit nějaké lahůdky? Tak zapomeňte na směs slaných tyčinek, preclíků a chipsů! Upečte třeba domácí mini pizzy se zeleninou a sýrem, zdravé slané muffiny, podávejte nachos s domácí rajčatovou omáčkou, neslaná nebo jen mírně osolená semínka. A dopřejte něco na zub také těm, kteří jsou spíše na sladké, připravte na stůl sušenky se sušeným ovocem a čerstvé ovoce, a třeba také hořkou čokoládu. Pokud jsou ve společnosti přátelé s alergií na potraviny nebo intolerancí, nezapomeňte koupit vhodné občerstvení i pro ně.

Po zápase: zasportujte si!

Pokud máte místo a možnost, proč si neprotáhnout tělo malou hrou? Ale jestli jste se přejedli anebo nemáte vhodné prostory, můžete si zahrát stolní fotbal nebo jinou společenskou hru. Nenechte si společně strávený čas ovlivnit výsledkem zápasu! Myslete i na ty, kteří přišli spíše kvůli společnosti a rádi by si popovídali, zahráli karty, společenské hry a užívali si společně strávené chvíle!

Vytisknout stránku
Sdílet článek