Recepty Dezerty Pečené Arašídovo-banánový ,,cheesecake"

Ingredience

Korpus

150 g vloček jemně mletých

60 g kokosového oleje

čtvrt-půl hrnku teplé vody

Náplň

3 banány

2 lžíce třtinového cukru

3 nízkotučné tvarohy

vanilkové aroma

1 lžíce arašídového másla

2 vejce

špetka soli

Ozdoba

lžička arašídového másla

Postup přípravy

1

Olej necháme rozpustit, smícháme s vločkami, promícháme a postupně přiléváme vodu. Opatrně, po troškách. "Těsto" by mělo být stále lehce drobivé. Troubu nastavíme na 180 °C a 12-15 minut pečeme.

2

Bílky s trochou soli zmixujeme na sníh. Banány rozmačkáme, přidáme žloutky, cukr, aroma a mixujeme, dokud se náplň nespojí a lehce nenadýchne. Poté přidáme arašídové máslo a po chvíli mixování ještě přidáme tvarohy. Na závěr opatrně přimícháme sníh. Troubu stáhneme na 170 °C a pečeme lehce přes hodinu.

3

Na hotový, lehce vychladlý cheesecake si v mističce rozehřejeme arašídové máslo a ,,pocákáme".

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8