Ingredience

Na krekry
1 vejce
hrnku kokosové mouky
hrnku mandlové mouky
1 lžička soli
1 lžička mléka
černé barvivo
Na sýrovou kouli
150 g čedaru
200 g sýra Philaldelphia
1 lžička mleté kurkumy
½ lžičky mletého zázvoru
sůl
mletý černý pepř
½ hrnku mletého máku (na obalení)

Postup přípravy

1

Černé barvivo rozpustíme v mléce, smícháme s ostatími ingrediencemi na krekry a hněteme těsto, dokud nebude mít jemnou konzistenci. Následně jej rozválíme, aby bylo přibližně půl centimetru silné. Vykrajovátkem poté tvarujeme těsto do tvaru Batmanova loga. Krekry přemístíme na plech a pečeme přibližně 10 minut na 180 °C. Po upečení necháme krekry vychladit.

2

Nastrouháme čedar, smícháme jej s krémovým sýrem, přidáme kurkumu, zázvor a jako poslední sůl a pepř podle chuti. Zamícháme, ze směsi uválíme kouli a obalíme mákem.

3

Servírujeme s krekrovými batarangy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8