Recepty Hlavní jídla Cuketové muffiny se zapečeným vejcem

Ingredience

cukety
8 vajec
1 stroužek česneku
100 g tvrdého sýra
mletý černý pepř (černý)
mletý kmín
majoránka
hladká mouka

Postup přípravy

1

Omyjeme cukety. Jednu škrabkou nakrájejte na tenké proužky. Druhou cuketu nastrouhejte nahrubo a smíchejte s jedním vajíčkem, solí, majoránkou a česnekem. Pokud je směs moc řídká, přidejte trochu hladké mouky.

2

Troubu předehřejte na 180 °C.

3

Formu na muffiny lehce vymažte olejem nebo máslem a vnitřky vystelte cuketovými proužky. Poté vystelte cuketovou směsí. Do každého muffinku udělejte dírku, do které vyklepněte vajíčko. Vložte do trouby.

4

Až budou vejce napůl upečené, posypte je nastrouhaným sýrem a pečte, dokud se sýr úplně nerozpustí.

5

Podávejte s bramborami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4