Recepty Dezerty Dvoubarevný chlebíček se smetanovými vaflemi

Ingredience

260 g mouka polohrubá

200 g cukr krupice

4 vejce

4 wafle (najemno nastrouhané)

oleje

voda

prášek do pečiva

vanilkový cukr

1 lžíce kakaa

citronová kůra (nastrouhaná)

Postup přípravy

1

Žloutky utřeme s cukrem do pěny a za stálého tření přidáváme po lžicích olej, vodu, mouku a nastrouhané smetanové vafle.

2

Nakonec vmícháme sníh ze 4 bílků, vanilkový cukr, citronovou kůru a prášek do pečiva dobře rozmíchaný v hrstce mouky.

3

Těsto naplníme do vymazané a vysypané formy s tím, že si necháme trošku těsta v míse, do kterého lehce vmícháme kakao a opět nalijeme do formy. Zvolna upečeme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8