Recepty Hlavní jídla S masem Grilovaný bůček s medovou marinádou

Ingredience

1 kg vepřového bůčku

sůl

pepř

Medová marináda

4 lžíce medu

6 lžic sojové omáčky

3 stroužky česneku

chilli podle chuti (můžeme vynechat)

olej

pepř

sůl

Popis

TIP: K bůčku se nejlépe hodí čerstvé pečivo, nezapomeňte však ani na vitamíny - ugrilujte si čerstvá rajčátka nebo papriky.

Postup přípravy

1

Vepřový bůček očistíme a z obou stran jej osolíme a opepříme. Připravíme si marinádu. Do menší misky nalijeme olej.

2

Olej smícháme s medem, sojovou omáčkou a lisovaným česnekem. Podle chuti přidáme chilli, ale můžeme jej zcela vynechat. Směs ochutíme ještě solí a pepřem.

3

Bůček nařízneme, aby se lépe propekl a potřeme marinádou. Necháme jej minimálně 2 hodiny uležet. Maso grilujeme velmi pozvolna asi 60 až 80 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8