Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí křídla v pikantní marinádě

Ingredience

6 ks kuřecích křídel

2 lžíce worcesteru

2 lžíce kečupu

2 lžíce sójové omáčky

2 lžíce hořčice

1 lžička chilli pasty

1 lžička sušeného chilli

Popis

TIP: Použijte pouze silnější části, konečky si nechte stranou (třeba na vývar).

Postup přípravy

1

Omytá křidélka naporcujeme. Do mísy nalijeme worchester, kečup, sójovou omáčku, hořčici, chilli pastu a sušené chilli. Směs důkladně zamícháme.

2

Všechny kousky křídel obalíme v marinádě, vyskládáme na plech vyložený pečicím papírem a necháme péct ve vyhřáté troubě na 180 °C asi 30 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8