Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí prsa na víně

Ingredience

4 kuřecí prsa

2 lžíce sojové omáčky

2 dcl suchého bílého vína

špetka skořice

lžíce medu

rozmarín

1 mrkev

stroužek česneku

čerstvá majoránka

olej

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Prsa nakrájíme na menší plátky a lehce poklepeme. Maso z obou stran osolíme a opepříme.

2

Mrkev oloupeme a nakrájíme na plátky. Na rozehřátém oleji osmažíme kuřecí maso z obou stran a přidáme mrkev a česnek.

3

Vše ještě orestujeme a podlijeme vínem. Maso a zeleninu dusíme do měkka. Jakmile je mrkev měkká, vyndáme maso a zeleninu rozmixujeme.

4

Omáčku ochutíme solí, pepřem, špetkou skořice, sojovou omáčkou, rozmarýnem a medem. Omáčku zamícháme a podáváme s plátkem masa. Ozdobíme čerstvou majoránkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8