Recepty Dezerty Nepečené Palačinky plněné karamelizovaným banánem

Ingredience

Těsto:
150 g hladké mouky
250 ml mléka
2 vejce
10 g vanilkového cukru
slunečnicový olej
1 špetka soli
Karamelizovaný banán:
4 banány
1 lžíce másla
2 lžíce krystalového cukru

Popis

TIP: Dopřejte si pro jednou a přidejte si k palačinkám šlehačku a kopeček vanilkové zmrzliny.

Postup přípravy

1

Všechny ingredience na těsto smícháme dohromady. Vyšleháme polotekuté těsto. Na nepřilnavé pánvi si rozehřejeme kapku oleje. Palačinky smažíme z obou stran dozlatova.

2

Banány oloupeme a pokrájíme na kolečka. Na pánvi si rozehřejeme máslo, přidáme cukr a mícháme, dokud nám nezačne hmota karamelizovat. Poté vypneme plamen a přidáme kolečka banánů. Opatrně promícháme, aby nám banán příliš nezměknul.

3

Palačinky naplníme karamelizovanými banány a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8