Recepty Polévky Rajčatová polévka

Ingredience

5 ks rajčata (domáci)

cibule

sůl a pepř

bobkový list

bazalka (hrsť)

česnek

bio zeleninový bujon

Postup přípravy

1

Nejprve si připravíme rajčata. Sundáme zelenou stopku a spodek nařízneme do kříže. Vhodíme do vroucí vody a počítáme do osmi nebo deseti. Slupka se začne kroutit. Vyndáme a slupku sloupneme. Měla by se sloupnout, protože jinak je v jídle hořká. Na rendlíku osmahneme cibulku dozlatova, přidáme nakrájený česnek, minutu pražíme a přilijeme oloupaná rajčata. Přidáme bujón a podlijeme. Okořeníme. Vaříme 15 minut. Sundáme z plotny, vyndáme bobkový list, rozmixujeme na pyré a ozdobíme bazalkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8