Ingredience

500 g hovězího masa

2 střední mrkve

2 řapíky celeru

3 kořenové petržele

120 g rajčatového protlaku

1 cibule

2 stroužky česneku

1 dl červeného vína

2 lžíce olivového oleje

sůl

pepř

1 l vody

Popis

TIP: Sugo Bolognese servírujeme s těstovinami.

Postup přípravy

1

Cibuli pokrájíme nadrobno a česnek na kolečka. Ostatní zeleninu očistíme a nakrájíme na proužky.

2

V hrnci rozehřejeme olivový olej. Na něm osmahneme nejdříve cibuli, poté celer, mrkev a petržel. Přidáme česnek, maso a mícháme, dokud se nám nerozdělí na hrudky.

3

Do hrnce přilijeme červené víno a mícháme, dokud se nám neodpaří alkohol. Poté přidáme protlak rozmíchaný v 1 l vody, osolíme a opepříme a na mírném plameni vaříme dvě hodiny, aby měla omáčka intenzivní chuť. Nakonec dochutíme muškátovým oříškem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8