Ingredience

500 g mletého hovězího masa
2 mrkve (střední)
2 ks řapíkatého celeru (řapíky)
3 kořenové petržele
120 g rajčatového protlaku
1 cibule
2 stroužky česneku
1 dcl červeného vína
2 lžíce olivového oleje
sůl
mletý černý pepř
1 l vody

Popis

TIP: Sugo Bolognese servírujeme s těstovinami.

Postup přípravy

1

Cibuli pokrájíme nadrobno a česnek na kolečka. Ostatní zeleninu očistíme a nakrájíme na proužky.

2

V hrnci rozehřejeme olivový olej. Na něm osmahneme nejdříve cibuli, poté celer, mrkev a petržel. Přidáme česnek, maso a mícháme, dokud se nám nerozdělí na hrudky.

3

Do hrnce přilijeme červené víno a mícháme, dokud se nám neodpaří alkohol. Poté přidáme protlak rozmíchaný v 1 l vody, osolíme a opepříme a na mírném plameni vaříme dvě hodiny, aby měla omáčka intenzivní chuť. Nakonec dochutíme muškátovým oříškem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8