Ingredience

1 balení těstovin fleky

1 cibule

400 g uzeného masa

4 vejce

50 ml mléka

50 g strouhaného eidamu

sůl

pepř

olej

Postup přípravy

1

Uzené maso nakrájíme na kostičky. Cibuli oloupeme a nakrájíme na drobno. Na rozpálené pánvi smažíme cibuli a maso dozlatova.

2

Připravíme si zapékací misku a troubu předehřejeme na 180 °C.

3

Těstoviny uvaříme podle návodu na obalu ve vroucí osolené vodě. Hotové těstoviny scedíme a necháme okapat. Těstoviny nasypeme do mísy a smícháme je s usmaženým masem a cibulí.

4

Vajíčko vyšleháme s mlékem, osolíme a opepříme. Těstoviny rozložíme do zapékací misky, zalijeme je vajíčkem a posypeme sýrem.

5

Těstoviny dáme zapéct do trouby na 10 až 15 minut. Hotové šunkofleky necháme pár minut vychladnout a ještě teplé je podáváme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8