Recepty Dezerty Pečené Cheesecake s jahodovou omáčkou

Ingredience

170 g máslových sušenek

70 g másla

500 g sýru Philadelphia

500 ricotty

200 g krupicového cukru

lžička citronové kůry

lžička vanilkového extraktu

3 vajíčka

Jahodová omáčka

600 g jahod

šťáva z jedné poloviny citronu

cukr podle chuti

Postup přípravy

1

Sušenky rozmixujeme a smícháme je s rozpuštěným máslem. Připravíme si formu na cheesecake, kam sušenky rovnoměrně rozprostřeme po celém dnu. Uložíme do ledničky

2

Smícháme sýr Philadelphia s ricottou. Ochutíme cukrem, citrononovou kůrou, vanilkovým extraktem a přidáme vajíčka. Vše zamícháme.

3

Směs naneseme na sušenkový základ a pěkně uhladíme. Cheesecake dáme péct do předehřáté trouby na 160 °C asi na 20 minut.

4

Necháme cheesecake vychladnou v troubě, aby nám neklesl. Než nám vychladne, připravíme si jahodovou omáčku.

5

Jahody rozmačkáme v hrnci a dáme je vařit. Přidáme citronovou šťávu a cukr. Vaříme tak dlouho, dokud se šťáva nezredukuje a omáčka nezahustí

6

Hotový cheesecake podáváme s trochou omáčky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8