Recepty Hlavní jídla Těstoviny Fusilli con la ricotta e pancetta (fusilli s ricottou a pancettou)

Ingredience

300g čerstvé ricotty

200-250g na kostky nakrájených italských pancett

250g krátkých těstovin fusilli

špetka nastrouhaného muškátového oříšku

1 lžíce olivového oleje

hrst nastrouhaného tvrdého sýra

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Dáme vařit vodu na těstoviny. Mezitím v míse smícháme ricottu, sůl a pepř dle chuti, muškátový oříšek a sýr.

2

Na pánvi rozpálíme na středním ohni olivový olej a dáme smažit pancettu. Jakmile zezlátne, oheň vypneme a dáme ji stranou.

3

V osolené vroucí vodě uvaříme těstoviny "al dente". Scedíme je, ale stranou si necháme pár lžic vody z těstovin, které následně přidáme k ricottě a množství regulujeme dle potřeby, dokud nám nevznikne krém.

4

Těstoviny smícháme v pánvi s pacettou, přidáme ricottu a vše promícháme. Ještě pořádně opepříme a zasypeme dalším sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8