Recepty Hlavní jídla Hlíva ústřičná s rýží

Ingredience

300 g hlívy ústřičné
2 cibule
kari
slunečnicový olej
sójová omáčka
sůl
rýže
mletý černý pepř

Popis


Postup přípravy

1

Hlívy může být samozřejmě víc, podle jejího množství se odvíjí množství cibule a rýže. Nejprve hlívu omyjeme (prý se to nemusí, ale já ji vždycky myji) a nakrájíme na proužky. Raději na větší, ona se smažením scvrkne. Na oleji zpěníme cibuli, přihodíme hlívu, osolíme a opepříme, ona trochu pustí šťávu, a to je vlastně všechno. Ve vedlejším hrnci uvaříme rýži (platí 1 hrnek rýže na 2 hrnky vody) a tu přihodíme k hlívě. Zakápneme sójovkou a klidně ještě opepříme. Hotovo!

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8