Recepty Předkrmy Studené Lososový tatarák s avokádem na špenátovém lůžku

Ingredience

500 g filetu z lososa

1 červená cibule

1 avokádo

1 lžíce citronové šťávy

1 lžíce dijonské hořčice

kůra z půlky citronu

sůl

mletý pepř

naložený celý pepř

Postup přípravy

1

Lososa pokrájíme na drobné kostičky a promícháme s nadrobno nakrájenou červenou cibulí, citronovou šťávou, dijonskou hořčicí, solí a pepřem.

2

Zralé avokádo pokrájíme na kostičky a připravíme si špenát a celý pepř. Vezmeme si kruhovou formičku a začneme servírovat.

3

Nejdříve si připravíme lůžko z pár lístků špenátu. Na to dáme formičku a vršíme nejdříve kostičky avokáda, poté lososový tatarák a formičku opatrně vyjmeme. Tatarák zasypeme naloženým pepřem, ozdobíme kůrou z citronu a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8