Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Francouzské toasty s jablky

Ingredience

2 jablka

2 lžíce másla

2 lžíce třtinového cukru

½ lžičky mleté ​​skořice

60 ml vody

2 vajíčka

50 ml mléka

½ lžičky vanilkového cukru

3 menší bagety

citronová šťáva

zakysaná smetana

Postup přípravy

1

Jablka nakrájíme na tenké plátky a zbavíme jadérek. Vložíme je spolu s máslem do kastrolu, pak přidáme třtinový cukr, skořici a vodu. Na malém ohni vaříme přibližně 10 minut, dokud jablka nezměknou a směs nezkaramelizuje.

2

Odložíme z plotýnky a pokapeme citronovou šťávou.

3

V hlubokém talíři rozšleháme vajíčka, mléko a vanilkový cukr. Plátky bagety obalíme ve vajíčkách z obou stran a necháme 4-5 minut ležet. Mezitím v pánvičce necháme rozpustit máslo a bagetu z obou stran dozlatova opečeme. Podáváme spolu s jablky, karamelem a lžičkou zakysané smetany.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8