Recepty Dezerty Nepečené Malinová zmrzlina

Ingredience

350 g čerstvých malin (nebo mražených malin)
5 lžic medu
mátové listy
1 citron (lžíce šťávy)
250 ml kondenzovaného mléka
250 ml smetany ke šlehání
bílá čokoláda

Popis

TIP 1: Pokud jste maliny právě vybrali z mrazničky, můžete je předem ohřát na ohni. Rozmrazí se a lépe se promíchají s medem.

TIP 2: Chcete-li zmrzlinu zjemnit a ještě více osladit, ozdobte ji bílou čokoládou.

Postup přípravy

1

Maliny rozmixujeme spolu s medem, citronovou šťávou a mátou v mixéru. Rozmixovanou směs propasírujeme, abychom se zbavili jadérek a odložíme stranou.

2

V kastrolu ohřejeme smetanu, přidáme kondenzované mléko a dobře spolu promícháme. Přidáme malinové pyré a opět vše společně promixujeme. Vložíme do uzavíratelné plastové nádobky nebo nanukových formiček a dáme na několik hodin zmrazit.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 2. 12. od 8:00 do 8. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalog Gift

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech od 1. 12. od 8:00 do 24. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8